Spotkanie z Mikołajem :)

Kochani!

Śniegu jeszcze nie widać, ubieranie choinki dopiero w dalekich planach, ale trzeba powoli się przygotować do przyjazdu ważnego grudniowego gościa. Święty Mikołaj ma w planie pojawić się w progach naszej biblioteki w środę 07.12.2022 r. Zapowiedział się na godzinę 18:00. Towarzyszyć mu będzie wokalnie Pani Bernadeta Kowalska i Jej Przyjaciele. Przewidujemy również wręczanie prezentów. Z tej okazji chcemy zaprosić naszych najmłodszych gości do świetnej zabawy! Dzieci mogą już pisać listy do Świętego Mikołaja, a Rodziców zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa maluszków w naszym muzycznym spotkaniu.

santa-claus-g7674c953b_1280

Oto warunki:

1. Zapisanie dziecka w bibliotece (trzeba przyjść osobiście) na liście uczestników od 14.11.2022 r. do 30.11.2022 r.
  2. Dostarczenie PODPISANEGO upominku dla dziecka do biblioteki najpóźniej do 30.11.2022 r.
  3. W „Spotkaniu z Mikołajem” mogą wziąć udział dzieci od trzeciego roku życia i nie starsze niż dziewięcioletnie (rok urodzenia 2013 – 2019)
  4. O udziale w „Spotkaniu z Mikołajem” decyduje kolejność zgłoszeń
  5. Liczba uczestników spotkania jest ograniczona
  6. Dziecku towarzyszyć może tylko 1 osoba dorosła (ze względu na warunki lokalowe)
  7. Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkować usunięciem dziecka z listy uczestników.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!