WITAJ WIOSNO!

W SOŚNICOWICACH

OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY

WITAJ WIOSNO!

REGULAMIN KONKURSU „WITAJ WIOSNO”

1. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach.
  2. Prace konkursowe należy składać w siedzibie organizatora w terminie 19.02.2024 – 15.03.2024
  3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat (mieszkańcy gminy Sośnicowice, uczniowie szkół z terenu gminy oraz dzieci będące użytkownikami biblioteki).
  4. Dopuszczalny format pracy to A4 lub A3 – praca ma mieć formę płaską; technika preferowana to użycie kredek, mazaków, pasteli, farb, wyklejanki z różnego rodzaju materiałów plastycznych.
  5. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne ze zgodą na upublicznienie jej i danych autora (imię, nazwisko, wiek).
  6. Konkurs zostanie rozstrzygnięty metodą głosowania podczas Gminnego Święta Przywitania Wiosny 21.03.2024 podczas spotkania organizowanego wtedy na terenie biblioteki.

NAGRODY NIESPODZIANKI DLA UCZESTNIKÓW, KTÓRYCH PRACE ZBIORĄ NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ GŁOSÓW

Zapraszamy do wspólnej zabawy!