Mały OKR 2022_Baner

Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego „MAŁY OKR 2022”

🎭🎭🎭

Szkoła Podstawowa w Kozłowie wspólnie z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Sośnicowicach organizuje GMINNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „MAŁY OKR 2022”.

„Mały OKR” przygotowuje uczniów szkół podstawowych z subregionu katowickiego do późniejszego uczestnictwa w  Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla szkół ponadpodstawowych oraz dla dorosłych.

Eliminacje Gminne „Mały OKR 2022” odbędą się tylko z udziałem Jury i bez udziału publiczności w dniach 15-17 marca 2022 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Sośnicowicach.

Pomysłodawcą konkursu „Mały OKR” jest Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego, który powstał jako uzupełnienie oferty Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Więcej potrzebnych informacji w treści regulaminu (link poniżej)
👉 Regulamin „Mały OKR 2022” i Zgody

👉 Formularz zgłoszeniowy „Mały OKR 2022”

Mały OKR 2022_Plakat_HD