W imieniu Szkoły Podstawowej w Kozłowie informujemy wszystkich zainteresowanych,
że rozdanie nagród i dyplomów dla uczestników Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „MAŁY OKR 2021” odbędzie się w czwartek 27 maja
w godzinach 16.00 – 18.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Sośnicowicach.
🎉🎉🎉
Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.
🎉🎉🎉
Ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne nagrody będą wręczane w holu biblioteki. Należy pamiętać o maseczkach zakrywających usta i nos oraz o dystansie między osobami. Każdy w dogodnym dla siebie czasie, indywidualnie, będzie mógł odebrać dyplom, czy nagrodę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Poniżej zamieszczamy pełną listę laureatów oraz skład jury.
⬇️
—
WYNIKI ELIMINACJI GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „MAŁY OKR 2021”
Jury w składzie:
Urząd Miejski w Sośnicowicach:
Burmistrz Sośnicowic: Leszek Kołodziej, Inspektor ds. promocji: Anna Górecka
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach:
Instruktor/Redaktor: Andrzej Szymański, Starszy bibliotekarz: Iwona Zdrzałek
Oświata Kozłów:
Dyr-emeryt SP w Kozłowie: Gabriela Machnik, Polonista: Monika Sendal
Występy recytatorów oceniono w trybie zdalnym dnia 11 marca 2021 roku.
📢 Werdykt Jury: 📢
KLASY I – III
I miejsce
- Marcin Mandel – SP Sośnicowice
- Aleksandra Polowczyk – SP Sośnicowice
II miejsce
- Patrycja Dylong – SP Kozłów
III miejsce
- Barbara Czerwińska – SP Bargłówka
- Vanessa Joneczek – SP Kozłów
Wyróżnienie
- Oliwia Bednarczyk – SP Sierakowice
- Zuzanna Liszka – SP Kozłów
- Wiktoria Mandok – SP Sośnicowice
- Aleksandra Milewska – SP Bargłówka
- Małgorzata Sergot – SP Sierakowice
KLASY IV –VI
I miejsce
- Laura Folwaczny – SP Sośnicowice
II miejsce
- Magdalena Dylla – SP Sośnicowice
III miejsce
- Hanna Garczorz – SP Sierakowice
- Maja Król – SP Sierakowice
- Zuzanna Kuźmińska – SP Sośnicowice
Wyróżnienie
- Aleksandra Kukurudza – SP Sośnicowice
KLASY VII – VIII
I miejsce
- Karolina Mandok – SP Sośnicowice
II miejsce
- Mikołaj Zugaj – SP Sierakowice
III miejsce
- Paulina Łechtańska – SP Sośnicowice
Wyróżnienie
- Marlena Bania – SP Sośnicowice
- Julia Moric – SP Bargłówka
Do etapu regionalnego Jury kieruje:
- Marcin Mandel – SP Sośnicowice
- Aleksandra Polowczyk – SP Sośnicowice
- Magdalena Dylla – SP Sośnicowice
- Laura Folwaczny – SP Sośnicowice
- Karolina Mandok – SP Sośnicowice
- Mikołaj Zugaj – SP Sierakowice
W związku z objęciem patronatu nad Gminnym Konkursem Recytatorskim dla Szkół Podstawowych „Mały OKR 2021”przez Burmistrza Sośnicowic, pan Burmistrz przyznał wyróżnienia następującym recytatorom:
- Oliwia Bednarczyk – SP Sierakowice
- Mateusz Kulczycki – SP Sierakowice
- Paulina Łechtańska – SP Sośnicowice
- Julia Moric – SP Bargłówka
- Małgorzata Sergot – SP Sierakowice
- Tomasz Waliczek – SP Sośnicowice
—
W imieniu organizatorów
Beata Domańska