Przedszkolaki z Łan Wielkich
– 6 czerwca 2019 r.

Na początku czerwca odwiedziły nas przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Sośnicowicach,  z  oddziału  zamiejscowego  w Łanach Wielkich. Grupę MOTYLKI przywitała dyrektor Biblioteki, Pani Sabina Morcinek. Przedszkolaki dowiedziały się co to jest biblioteka, w jakim celu tu przychodzimy i gdzie znajdują się półki z książeczkami dla dzieci. Naszych gości zainteresowało także akwarium z kolorowymi rybkami. W następnej części spotkania przedszkolaki otrzymały niespodzianki w postaci książeczek z dedykacjami oraz dyplomy za aktywne czytanie. Na zakończenie jedna z pań bibliotekarek, Pani Katarzyna przeczytała wszystkim fragment książki pt.:”Mądre Bajki”. Nie obyło się również bez pamiątkowego zdjęcia.