Pomiędzy regałami z książkami
– 28 marca 2019 r.

Spore zainteresowanie mieszkańców Sośnicowic  wywołał   zapoczątkowany 28 marca 2019 r. cykl spotkań pt.: „Pomiędzy regałami z książkami”. Wydarzenie zostało zainicjowane przez dwóch duchownych, ks. Marcina Gajdę i ks. Adama Bryłę przy współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Sośnicowicach. Na scenie sali konferencyjnej zostało zaaranżowane studio radiowe, do którego prowadzący rozmowę ks. Marcin Gajda zapraszał kolejnych gości. I tak w kolejności byli to: S.M.Julita, Pani Grażyna Lazar oraz ks. dr Rafał Dappa. W przerwach można było usłyszeć rozmaite kawałki muzyczne, które cieszyły ucho zebranych osób. Klimat studia radiowego udzielił się wszystkim przybyłym w ten czwartkowy wieczór do Biblioteki. Miłym akcentem na koniec spotkania był poczęstunek Jakubową herbatką.