Koncert Jacka Silskiego i Magdaleny Pal
– 21 sierpnia 2019 r.

Pod koniec wakacji, 21 sierpnia 2019 r. w Bibliotece w Sośnicowicach pojawiła się para znakomitych artystów śląskiej sceny muzycznej – Jacek Silski i Magdalena Pal. Pierwszy wykonawca o niespotykanej, ciepłej i aksamitnej barwie głosu, zwany także „Śląskim Słowikiem”, swoimi utworami utrzymanymi w konwencji muzyki tanecznej, latino oraz ballad romantycznych rozbawił i wzruszył licznie przybyłą publiczność. W połowie koncertu dołączyła do niego Magdalena Pal. Piękna wokalistka zaśpiewała wspólnie z Jackiem Silskim kilka piosenek, w tym m.in.: „Jedna miłość, serca dwa”. Czarujący duet zagwarantował wszystkim świetną zabawę. Było mnóstwo pozytywnych emocji, ciepła i wrażeń. Występ dwójki wspaniałych artystów długo zostanie w pamięci gości naszej Biblioteki.