I urodziny
Społeczno-Kulturalnego
w Sośnicowicach
– 6 października 2016 r.

Gminne Centrum Społeczno-Kulturalne świętowało swoje pierwsze urodziny. 6 października odbyła się niezwykła uroczystość ponieważ, aż trzy sośnicowickie instytucje obchodziły ten jubileusz: Ośrodek Pomocy Społecznej, Dzienny Dom Opieki „Senior-Wigor” oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, które wspólną siedzibę mają przy ulicy Szprynek 1. Przybyłych gości przywitały dyrektor MGBP Sabina Morcinek, kierownik OPS Teresa Kołodziej oraz kierownik DDO Jolanta Polednik. Wieczór uświetnił występ seniorów Dziennego Domu Opieki pt. „Gdzie Ci mężczyźni” oraz koncert Mateusza Trolla i przyjaciół. Humor i dobra zabawa towarzyszyły wszystkim przybyłym gościom przez cały wieczór. Oczywiście na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu oraz odśpiewania tradycyjnego „Sto lat”. W stronę jubilatów popłynęło moc ciepłych słów, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

PRZYWITANIE GOŚCI

WYSTĘP PT. „GDZIE CI MĘŻCZYŹNI”

MATEUSZ TROLL I PRZYJACIELE

TORT URODZINOWY