I Gminny Art. Festiwal
Kultury Dzieci i Młodzieży
– 25-28 marca 2019 r.

Koniec marca 2019 r. obfitował w gminie Sośnicowice w wiele wydarzeń kulturalnych. Jednym z nich był I Gminny Art. Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży, który odbył się w dniach 25-28 marca 2019 r. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Muzyczne CHOPIN z Sośnicowic i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Sośnicowic, Pana Leszka Kołodzieja. Podczas festiwalowych dni można było usłyszeć i zobaczyć m.in.: małe formy teatralne, zespoły wokalne (solowe i grupowe), zespoły instrumentalne (solowe i grupowe) oraz zespoły taneczne (solowe i grupowe). Całość została podsumowana w ostatnim, czwartym dniu festiwalu. Wręczono dyplomy i nagrody. Tego dnia występowali również laureaci. Była okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Kilkudniowy festiwal stał się nie lada gratką dla miłośników kultury w Sośnicowicach. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

25 marca 2019 r.

26 marca 2019 r.