Zapraszamy na spotkanie !

Drodzy Państwo!

Nasza biblioteka nawiązała współpracę z Knurowskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, który w ramach projektu „KiSS – Kreatywny i Skuteczny Senior” (projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu AKTYWNI+) umożliwi nam zorganizowanie cyklu ciekawych spotkań dla Seniorów.

Pierwsze spotkanie już za nami. Było naprawdę interesująco, czas minął nam w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy cudownym Paniom – Kasi i Kseni, które ciekawie przedstawiły problemy związane z chorobą Alzheimera i odpowiedziały na wszystkie pytania gości.

Już teraz można zgłaszać w bibliotece chęć uczestnictwa w kolejnych spotkaniach. Można też przyjść tak po prostu, wcześniejsze zapisy nie są obowiązkowe. Wystarczy pojawić się na spotkaniu i wpisać na listę obecności. Oto tematy, które będą poruszane:

06.10.2022 r. czwartek 15:00

Samotność czy osamotnienie. Jak „nie wypaść z obiegu”. Funkcjonowanie seniorów w różnych sferach życia.

20.10.2022 r. czwartek 15:00

Jak nie dać się oszukać we współczesnym świecie?

17.11.2022 r. czwartek 15:00

Jak zrozumieć młodych, czyli o różnicach pokoleniowych, czego można się od siebie nauczyć?

Zapraszamy!