„KiSS – Kreatywny i Skuteczny Senior”

aktywni+

Drodzy Państwo!

Nasza biblioteka nawiązała współpracę z Knurowskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, który w ramach projektu „KiSS – Kreatywny i Skuteczny Senior” (projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu AKTYWNI+) umożliwi nam zorganizowanie cyklu ciekawych spotkań dla Seniorów. Cykl spotkań rozpocznie się w drugiej połowie września, ale już teraz można zgłaszać w bibliotece chęć uczestnictwa w nich. Można też przyjść tak po prostu, wcześniejsze zapisy nie są obowiązkowe. Wystarczy pojawić się na spotkaniu i wpisać na listę obecności. To nic nie kosztuje, a można ciekawie spędzić wolny czas. Spotkania kierowane są głównie do Seniorów, będą poruszane tematy dla nich ważne i interesujące, ale osoby młodsze również są mile widziane. Porozmawiamy o samotności, radzeniu sobie  z chorobami dotykającymi nas i nam najbliższych, o tym jak nie dać się oszukać we współczesnym świecie i poruszymy inne tematy dotyczące potrzeb osób w różnym wieku.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy w czwartek 22 września o godz.: 15:00. Tematem będzie:

Choroba Alzheimera – jak żyć z osobą chorą, jak pomóc jej i sobie?

O szczegóły kolejnych spotkań (data i godzina) proszę pytać w bibliotece (lub tel.: 32 4285197) po 20 września lub zajrzeć na naszą stronę internetową.  Serdecznie zapraszamy!

———————————————————————————————————————–