Dyplom_Śląskie_Przygody_Baner

Wernisaż oraz rozdanie nagród i dyplomów
w ramach II Gminnego Konkursu
Czytelniczo-Plastycznego „Śląskie Przygody Skarpetek”

🏆🎨🎁🎨🏆

22 grudnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Sośnicowicach odbył się wernisaż prac nagrodzonych i wyróżnionych w II Gminnym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym „Śląskie Przygody Skarpetek” (Ślunskie Przigody Fuzekli). Na otwarcie wystawy zostali zaproszeni uczestnicy konkursu, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione.
W wydarzeniu młodym artystom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo oraz zaprzyjaźnione osoby. Wernisaż był okazją do spotkania z twórcami prac. Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom za pracę włożoną w przygotowanie uczniów
do konkursu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom za udział i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

🎉🎉🎉

Przypominamy, że wystawa prac konkursowych w MGBP w Sośnicowicach będzie trwała do końca stycznia 2022 roku. Zapraszamy do odwiedzin.

Więcej zdjęć z wręczenia dyplomów i rozdania nagród znajdziecie w zakładce
   Wydarzenia – Galeria.

🎨🖌📖🖌🎨

Organizator:
Szkoła Podstawowa w Kozłowie,
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach

Fundator nagród:
Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach
Fundacja ING Dzieciom.

Zapraszamy również na nasz profil facebook’owy i Instagram:
👇
www.facebook.com/bibliotekasosnicowice