Baner_Śląskie_Przygody_Skarpetek_JPG

Konkurs „Śląskie przygody skarpetek”
(Ślunskie Przigody Fuzekli)

🎨🖌📖🖌🎨
Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego po praniu ginie jedna skarpetka od pary?
Co się z nią dzieje? A jeśli skarpetki gubią się zbyt często? Gdzie się podziewają zgubione skarpetki? Odpowiedzi szukajcie w książkach z cyklu „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” autorstwa Justyny Bednarek i Daniela de Latoura.

Historie skarpetek są zabawne i wprawiają czytelnika w dobry nastrój. Każda ze skarpet, która wydostała się na wolność, spełnia się w nowych rolach życiowych. Już sama lektura tytułów poszczególnych opowiadań jest zajmująca.

Zachęcamy zatem wszystkie dzieci, aby koniecznie przeczytały książki z cyklu „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, a uczniów klas pierwszych, drugich
i trzecich szkół podstawowych naszej gminy zapraszamy do wzięcia udziału
w II Gminnym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym pt. „Śląskie przygody skarpetek” (Ślunskie Przigody Fuzekli). Uruchomcie wyobraźnię i stwórzcie nowe śląskie przygody skarpetek, które Wam się zgubiły.

Organizatorami konkursu są Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicowicach i Szkoła Podstawowa w Kozłowie. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.
👇
Regulamin 2 Gminny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny

Zapraszamy również na nasz profil facebook’owy:
👇
www.facebook.com/bibliotekasosnicowice